• Обновено
Едноставно Дејзи 18 18 салфетки Таупе Кармен, сет од 4

Едноставно Дејзи 18 18 салфетки Таупе Кармен, сет од 4

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот дом за украси со збир на едноставно маргаритка 18 "x 18 " салфетки Таупе Кармен од нашата колекција на ботанички цвеќиња. Поставете ја масата со овие салфетки за да додадете добредојде и цветно чувство на вашиот простор за јадење! Направено од ткаенина отпорна на брчки поли Твил, нашата салфетка за вечера мери 18х18 инчи. Дизајнот е отпечатен од едната страна, а рабовите на Хемед им даваат на овие салфетки чист, готов изглед. Тие лесно се грижат со машинско миење и суво суво. Вашиот украсен декор е загарантиран да цвета со градината убавица што се наоѓа во оваа колекција. Едноставно Дејзи 19 „X 19“, Цветна салфетка за печатење во кармен : Едноставно, но сепак елегантни 19 -тина салфетки, доаѓаат во сет од 4. Идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор. Полиестерска конструкција.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас