• Обновено
Raybestos 905CH980155R, Комплети за замена на сопирачките за избрани возила Infiniti и Nissan

Raybestos 905CH980155R, Комплети за замена на сопирачките за избрани возила Infiniti и Nissan

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Потивок сопирање : Подложните влошки и роторите на Raybestos значително ги намалуваат звуците на сопирачките на сопирачките значајно, како резултат на варијацијата на дебелината на роторот и слотовите на подлогата, кои им помагаат на сопирачките да избегаат . Зависно сопирање : Нашите делови од системот за сопирање на сопирачката за замена се развиваат од примероци OE и се прават со G3000 -Калифициран материјал, обезбедувајќи форма, вклопување и функција за сигурно сопирање. Измазнете го сопирањето : Доживејте поудобен стил на сопирање со влошки за сопирачките кои перничињата од сурово влијание и ги намалуваат вибрациите и притисокот на сопирачките.2009-2004 година.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас