• Обновено
Манор Риџ Штајн Полиестерски кревет ќебе, целосна кралица

Манор Риџ Штајн Полиестерски кревет ќебе, целосна кралица

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Подгответе се под ова топло и пријатно ќебе за да го направите секој ден за престој дома. Доволно големи за двајца завиткани на каучот или да се вртат кревет како утешител. Печатената фланела од едната страна се свртува кон Шерпа руно од друга страна. Супер Coft и Cozy. Прави одличен подарок. Печатен дизајн на фланел. Обратно на Шерпа. Димензии : близнак : 70 "x 90", полна/кралица : 90 "x 90", крал : 102 "x 90".

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас