• Обновено
Шума Кафеава Плоча Акцент Табела

Шума Кафеава Плоча Акцент Табела

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Димензии : 17. Комбинацијата на дрво и метал додава длабочина и визуелен интерес за целокупниот дизајн. Масата Со Кафеави Плочи зрачи со луксузно и врвно чувство, давајќи и на вашата дневна соба луксузен амбиент. Displетски приказ. Поддржан од четири комплети црни железни ногарки за фиба, дизајнот на масата постигнува совршена рамнотежа помеѓу современите и гроздобер елементи, создавајќи безвременски и волшебен изглед.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас