• Обновено
Томи Момче Постер Унисе Возрасни Ноќта На Вештерките Костим Сублимирани Маица

Томи Момче Постер Унисе Возрасни Ноќта На Вештерките Костим Сублимирани Маица

DEN 271.84

Залиха
Во продавницата

Секоја кошула е отпечатена напред и има црн грб, ракави и јака. Ова е нормално и дел од процесот на печатење. Нашите дизајни се сублимирани рачно на нашиот сопствен бренд на полиестерски празни маици. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран внатрешен тим за графичка уметност кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн На Маица. ТОМИ МОМЧЕ ПОСТЕР СУБЛИМИРАНА МАИЦА-Нашата унисекс возрасна 100% полиестерска Црна маичка со кратки ракави со кратки ракави има двојна јака со игла, ракав и полите направени и за мажи и за жени.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас