• Обновено
Хуанледаш Жените Гаќи Дишење Чипка Триаголник Форма Мека Без Ограничување Проѕирна Шупливи Цвет Везови Тенка Дама Гаќи За Внатрешна Облека

Хуанледаш Жените Гаќи Дишење Чипка Триаголник Форма Мека Без Ограничување Проѕирна Шупливи Цвет Везови Тенка Дама Гаќи За Внатрешна

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Underpans t е одличен за секојдневно носење, романтичен момент, секојдневно носење итн.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина. Сакана од модерните жени, оваа класична облека е најдобриот избор за себе и како подарок за вашите најблиски.) Големина : Л, Половината : 76см/29.) Големина : М, Половината : 72см/28. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, прочитајте внимателно, можете да ја најдете во нашите слики или опис.9", Колк : 102см/40.Вашите задници не можат да бидат целосно покриени кога ги носите овие гаќички, правејќи да изгледате попривлечно и sexy.Име на предметот : Материјал За Гаќи : Најлонстил : Сексил Должина : Тип На Минимизирање : Редовен Пол : Женски Струк : Среден Струк Карактеристики : Проѕирна Чипка, Мека, Анти-септичка Големина Детали : Големина : XS, Половината : 64cm/25.3", Колк : 98см/38.It изработен е од најлонски материјал. Супер мека, еластична и лесна, лесно може да се облекуваат или да се облекуваат. Мека ткаенина за удобен женски допир,Совршена за пролет, лето, fall, зима.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас