• Обновено
Памучни Брисеви, Памук, Дрвени Памучни Стапчиња За Уво, Одлични Памучни Брисеви Со Ниска Чувствителност На Хлор За Шминка, Секојдневно Чистење, Нега На Миленичиња

Памучни Брисеви, Памук, Дрвени Памучни Стапчиња За Уво, Одлични Памучни Брисеви Со Ниска Чувствителност На Хлор За Шминка,

DEN 160.00

Залиха
Во продавницата

Идеален за нежно чистење околу надворешната површина на увото и разновидна употреба на убавина и лична нега. Практично и компактно, добро за патување. Памучните брисеви за уши на двата краја се меки, со 100% памук кој е тесен и не е лесен за паѓање, заоблен и апсорбирачки, не е лесен за кршење. Практично и компактно, добро за патување. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ. ✿+Широко Применливо Е Погодно За шминка, нега на миленичиња, сликање, секојдневно чистење, уметност и занаети, домаќинство.【+Меки и еколошки Памучни Брисеви, Нашите памучни брисеви се направени од 100% памучни врвови кои се меки и нежни за кожата. Ви посакувам пријатно шопинг искуство Во Yomiee100 Парчиња Памучни Брисеви, 100% Памук,Дрвени Памучни Стапчиња За Уво, Одлични Памучни Брисеви Со Ниска Чувствителност На Хлор за Шминка, Секојдневно Чистење, Нега На Миленичиња Карактеристики : 【●Материјал ● Изработен од памучни врвови и дрвен стап.✿+Широко Применливо Е Погодно За шминка, нега на миленичиња, сликање, секојдневно чистење, уметност и занаети, домаќинство. Памучните брисеви за уши на двата краја се меки, со 100% памук кој е тесен и не е лесен за паѓање, заоблен и апсорбирачки, не е лесен за кршење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас