• Обновено
Suave Најважен Шампон За Коса Со Цвет Од Дива Цреша, Оз, Пакување

Suave Најважен Шампон За Коса Со Цвет Од Дива Цреша, Оз, Пакување

DEN 47.04

Залиха
Во продавницата

Suave Essentials Диви Цреша Цвет Коса Шампон, 30 Мл, 3 Пакет; UPC : 079400588562 Suave Најважен Шампон Диви Цреша цвет нежно ја чисти косата. Ја истакнува природната убавина и сјај на косата. Со пријатен мирис на цветаат диви цреши за одржување на косата пријатно мирисна. Формулата нема да ја отстрани влагата од косата.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас