• Обновено
Wrcnote Жени Кардиган Долги Ракави Долна Облека Тенок Фит Празнична Еднобојна Јакна Полн Патент Моторџиски Капут Црвена XL

Wrcnote Жени Кардиган Долги Ракави Долна Облека Тенок Фит Празнична Еднобојна Јакна Полн Патент Моторџиски Капут Црвена XL

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиганска Јакна, Есенска Зимска Кратка Јакна, Јакна Од Надворешна Облека, Велур Јакни, Мото Моторџиски Капут Тип На Шема : Еднобојна, Патент, Џебови Боја : Црна, Црвена, Сива, Темна Каки (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер, 35% Памучно Деколте : Должина На Ревер : Кратки Должини Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Дизајн - Женската Секојдневна Јакна Мото Моторџиски Капут Има Врат На Ревер, Преден Патент, Мек И Удобен Материјал, Модни Еднобојни Два Странични Џебови, Лабавиот Стил Може Да Собере Повеќе Тело за Дами. Тој е дизајниран да биде блиску со затегнување на половината за создавање на повеќе опремена форма. Повод-Женската Надворешна Облека Е Одлична за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Велур Јакна (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Женските Зимски Јакни Се Изработени од Лесна Мека Ткаенина од Руно,Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас