• Обновено
Тестенини Рони Ангел Коса Тестенини со Билки, 4. оз Бо

Тестенини Рони Ангел Коса Тестенини со Билки, 4. оз Бо

DEN 62.08

Залиха
Во продавницата

Тестенини Рони Ангел Коса Тестенини со Билки. Ова е ангел коса тестенини во крем билка сос. Се готви за 4 минути и не е потребно одводнување. Тестенини за ангелска коса во кремаст сос од билки, само 190 калории по порција,Готвачи за само 4 минути,7 грама протеини по порција, Посетете ја нашата веб-страница за совети кои ќе ви помогнат да создадете лесни оброци за задоволување на семејството.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас