• Обновено
Имитан Менс Пракса Чевли Платно Танц Чевли Балет Влечки Танцување Лесен Дише Сплит Единствен Папучи Станови Камила 6,5 Ц

Имитан Менс Пракса Чевли Платно Танц Чевли Балет Влечки Танцување Лесен Дише Сплит Единствен Папучи Станови Камила 6,5 Ц

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Мек дизајн на надворешниот ѓон за да се овозможи природно ширење на прстите за лесна рамнотежа и вртење. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Еластична Лента : Вкрстени еластици и врвки за влечење држете ги чевлите на стапалата подобро како чорап за да не паѓате. Мека, широка еластична на горната линија за да се обезбеди сигурно вклопување.Содржина на пакетот : 1 Пар Балетски Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1.Опис : Пол : Унисекс, Жени, Мажи, Деца, Девојки Стил : Балетски Чевли, Чевли За Танцување, Јога Чевли, Балетски Рамни Тип На Шема : Цврста Боја : Црвена, Розова, Беж, Бела, Црна, Камила, Зелена (По Избор)Големина : САД 4 C, САД 4.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас