• Обновено
Ксисака Летен Фустан Фустани За Жени Вечерна Забава Мода Обични Жени Дами Со Кратки Ракави Лабава Крпеница Печатење Мини Фустан Фустани За Одмор На Екипажот Со Кра

Ксисака Летен Фустан Фустани За Жени Вечерна Забава Мода Обични Жени Дами Со Кратки Ракави Лабава Крпеница Печатење Мини Фустан

DEN 463.84

Залиха
Во продавницата

Не избелувајте. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.45" Големина : ХХХХЛ САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 118см/46.28" рамо : 43СМ/16. Летни Фустани : Подароци за жени, задолжителен стилски и пролетен летен фустан со долги ракави во вашата гардероба, карактеристики со нови и шик дизајни за 2023 година, совршено одговара на сите форми, елегантен и привлечен изглед, никогаш нема да излезете од мода со овој женски фустан! И тоа е лесно да се грижи, одличен подароци избор за женски.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас