• Обновено
Женски Блузи Блуза Дами Со Долги Ракави Секојдневен Цврст Летен Туника Блузи Екипажот Вратот Мода Црвена Л

Женски Блузи Блуза Дами Со Долги Ракави Секојдневен Цврст Летен Туника Блузи Екипажот Вратот Мода Црвена Л

DEN 303.84

Залиха
Во продавницата

94" Ракав : 45см/17. - Должина : Редовно. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 100см/39.80" Големина : М САД : 6 БИСТА : 104см/40. - Пол : Женски.29" должина : 68см/26. - Сезона : Лето. Информации за производот : . Блузи За Жени.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас