• Обновено
Вигвам Хајкер Чорапи, Таупе Мерино Волна, Женско Средно Пакување

Вигвам Хајкер Чорапи, Таупе Мерино Волна, Женско Средно Пакување

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Женски, среден, затегнат, планинарски чорап од мерино волна, одговара на големини на женски чевли 6-10, целосно удобност на перницата, еластичен лак панел, ултра мазно затворање на прстите, вистинската должина е пропорционална со големината, 62% мерино волна, 34% најлон за истегнување, 2% полиестер, 2% спандекс. Вигвам Планинарски Чорапи, Таупе Мерино Волна, Женско Средно 1 Пакување.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас