• Обновено
Регал имот безжичен затемнување на клеточна сенка, каки

Регал имот безжичен затемнување на клеточна сенка, каки

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Безбедни решенија за секоја просторија. Понудени во најразлични бои, има широк асортиман на големини и височини за да одговара на повеќето прозорци. Лесниот дизајн го олеснува кревањето и спуштањето на сенката со едната рака. Лесно внатре или надвор од монтирање. Висини достапни во 64" и 72 "долги.5 "(полу-инчен) прираст. Овие нијанси се овластени од родители за безбедност на слепите прозорци и најдобра WCMA за детска комисија да бидат безбедни решенија за домови и институции со мали деца и миленичиња. Вистинска големина, не се направени одземања. Инсталирајте внатре или надвор од рамката на прозорецот со вклучен хардвер за монтирање. Овие нијанси имаат затегнување дизајниран и безбеден систем безжичен систем за да обезбедат максимална приватност и безбедност за вашите најблиски. Вклучен хардвер за монтирање. Големини на ширина достапни од 20 "до 72" во секој .Оваа мобилна сенка безжични затемнувања ќе облече кој било прозорец и ќе му даде на вашиот дом, канцеларија или медиумска соба елегантен и класичен изглед. Блендците бараат минимум 2" Длабочина за инсталирање на хардвер за монтирање. Вклучени упатства за инсталација.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас