• Обновено
Нова стандардна шарка за замена на аспираторот, одговара на 2005 година- Доџ Магнум

Нова стандардна шарка за замена на аспираторот, одговара на 2005 година- Доџ Магнум

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нова стандардна шарка на возачот на возачот. Тој е дизајниран да ја замени постојната шарка на аспираторот. Тоа одговара на вашиот Dodge Magnum од 2005-2008 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai Нова стандардна шарка за замена на аспираторот, одговара на 2005-2008 Dodge Magnum направен од челик. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Одговара Изберете : 2005-2006 Chrysler 300 C 2007-2010 Chrysler 300 2005-2008 Dodge Magnum и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас