• Обновено
Ekena Millwork 4 W 8 H 14'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, природна меда роса

Ekena Millwork 4 W 8 H 14'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, природна меда роса

DEN 1919.20

Залиха
Во продавницата

Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го реплицира изгледот на тешкиот, фалсификуван хардвер за прицврстување на ковано железо. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци. Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас