• Обновено
Тенеси Титанс - Постер за wallид на Julулио onesонс, 22.375 34

Тенеси Титанс - Постер за wallид на Julулио onesонс, 22.375 34

DEN 271.20

Залиха
Во продавницата

Овој трендови меѓународни НФЛ Тенеси Титанс - Постер на wallидот на Julулио onesонс 21 е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International NFL Tennessee Titans - Julio Jones 21 wallиден постер : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 24,25 "x 35,75" x .75 ".

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас