• Обновено
Off Campus Boys мешани графички графички графички маици, 2-пакувања, големини 4- & плус

Off Campus Boys мешани графички графички графички маици, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Искористете го максимумот од неговата гардероба со кул графички мета 2-пакет од надвор од кампусот. Одликувајќи се со два различни дизајни на маици, овој пакет без напор го менува неговиот секојдневен стил. 2-пакет вклучува : две маици. Вратот на екипажот. Долги ракави. Графички принт од предната страна. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица 2-пакет за момчиња од кампусот надвор од кампусот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас