• Обновено
DesignArt 'Целосна месечина ноќ во облачно небо III' Наутички и крајбрежен врамен платно wallидна уметност печатење

DesignArt 'Целосна месечина ноќ во облачно небо III' Наутички и крајбрежен врамен платно wallидна уметност печатење

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

"Оваа исклучителна полна месечина во облачно ноќно небо III врамени платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја од нашите печати за платно на ликовна уметност Giclee се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на бледнеените бои . Нашата ликовна уметност Giclee Canvas Отпечатоците се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена над рамка од дрво од 1 инч, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : Дизајните продолжуваат на страните . Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен Значи, подготвено е веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Стил : Наутички и крајбрежен. - Лесно е да се обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас