• Обновено
Златната врска лекуваше дополнителен лосион за тело и крем со ментол за суво, чешање на олеснување на кожата 14oz

Златната врска лекуваше дополнителен лосион за тело и крем со ментол за суво, чешање на олеснување на кожата 14oz

DEN 159.52

Залиха
Во продавницата

Дајте сува, иритирана кожа олеснување за ладење што го заслужува, плус интензивна влага и исхрана. Златната врска со лекување со дополнителна јачина на телото обезбедува тројно олеснување на дејствување и удобност за ладење на иритираната кожа. Лосион за лекување со дополнителна јачина на златна врска е одлична за олеснување на болката и чешање поврзано со ситни иритации на кожата, како што се изгореници од сончање, каснувања од инсекти и мали изгореници, исечоци и стружења.Дополнителна сува и чешање на кожата има потреба од олеснување и влага за ладење со екстра јачина.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас