• Обновено
Возачи на женски илузии во форма на долга ракав ткаена кошула

Возачи на женски илузии во форма на долга ракав ткаена кошула

DEN 480.00

Залиха
Во продавницата

Lee Riders lameенски илузии во форма на долги ракави ткаени кошула има виртуелен дизајн на корсет за да создадете посно силуета и да ја ласкаат вашата форма. Илузии на женски облици на Ли Ридерс, ткаена кошула Ли возачи. Џебови на градите. Копчето предно со намалување на пристрасност. Технологија за дизајн на илузии во форма.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас