• Обновено
Примарен челик од не'рѓосувачки челик четкана половина тркалезна лента

Примарен челик од не'рѓосувачки челик четкана половина тркалезна лента

DEN 448.00

Залиха
Во продавницата

Ова е привлечна лента од не'рѓосувачки челик. Овој широк машки опсег широк 12мм има врвен куполен профил. Богато четкано финиш нуди мат трепер на овој комфор. Достапно е во големина на прстот 14. Метална тежина : 12,2 грама. Тип на накит : Мода. Стил на прстен : рамен куполен свадбен бенд. Заврши за накит : Четкан. Пол : Унисекс. Метал : Не'рѓосувачки челик. Метална боја : Бела.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас