• Обновено
Изедначи спреј за свеж мирис на телото, Оз

Изедначи спреј за свеж мирис на телото, Оз

DEN 271.84

Залиха
Во продавницата

Изедначи.ideal за употреба : ? Пред работа? Пред физичка активност? После туширање на спреј за прашок од свеж мирис на телото, 7 мл е тројно дејство, спреј за прав во прав што обезбедува заштита на редовниот прав во удобен спреј без хаос. Доаѓа во пригодна конзерва од 7 унца. Чист заживувачки мирис. Сензација за ладење. Апсорбира вишок влага за контрола на влажноста. Удобен спреј за лесна примена.Еднаква? Спреј за тело во прав обезбедува мирис и заштита од влажност на редовниот прашок од телото во удобен спреј. Насочениот спреј дава прав точно каде што го сакате и вентилот од 360 ° ви овозможува да испрскате во која било насока. Помага во контрола на мирис, апсорбира вишок влага и се лади на контакт. Цела контрола на мирис. Насочениот спреј дава прав точно таму каде што го сакате и вентилот од 360 степени ви овозможува да испрскате во која било насока. Формула за тројно дејство. Без хаос. Поедначете го спрејот за прашок од свеж мирис на телото е одличен за употреба пред работа или физичка активност, веднаш по туширање за да останете кул или да излезете надвор за вечерта.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас