• Обновено
Колтов веганска кожа рубин крст, спа сина мед

Колтов веганска кожа рубин крст, спа сина мед

DEN 255.36

Залиха
Во продавницата

Koltov Ruby Crossbody мери 9,75 "l x 2.5 " w x 7.125 "h и обезбедува многу простор и складирање за вашите дневни најважни работи. Неговото врвно затворање на поштенски патенти ги чува вашите предмети безбедни и безбедни додека дозволуваат лесен пристап во движење. Ruby Crossbody има 2 врвни џебови за лизгање, 1 горниот џеб за поштенски патенти, 1 преден џеб за размавта и 1 задниот џеб за кредитна картичка. , и силуети. Нашите чанти не се само додаток, туку завршен допир што го потенцира вашиот изглед и ги носи сите ваши најважни. Носете колтов . прилагодлива лента за вкрстени страни - лентата за крстот на рубин може да се прилагоди од 6 "до 26" за вистинска удобност и вклопување. Оваа торба без раце, женствена крст е совршена за секојдневна употреба и лесно ја зголемува секоја облека . Висок квалитет Веганска кожа - Нашите торби се без суровост и изработени од највисока стандардна веганска кожа. Издржливиот и лесен за чистење на материјалот ја прави оваа торба совршена за работа, патување или секојдневна употреба, додека е совршен подарок за секој lубител на животни.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас