• Обновено
Acme Lacey Преголема ТВ конзола, еспресо

Acme Lacey Преголема ТВ конзола, еспресо

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Колекцијата Лејси ги меша стилот и функцијата за да понуди современ стил и одлично складирање за младинска спална соба во вашиот дом. Изберете од најразлични опции во боја за елегантен и софистициран стил. Комплементарните опции за складирање вклучуваат ноќна ноќ, градите со фиоки, фустан, огледало и други парчиња за целосен ансамбл во спалната соба. Достапни во бели, цреши дабови и еспресо завршувања, овие парчиња спална соба се карактеризираат со фронтови на фиоки, кабелирани трим и метални копчиња за модерен изглед. Изберете ја оваа колекција за топол и релаксирачки изглед во вашиот дом. ACME LACEY Преголема ТВ конзола, еспресо : Врвна фиока за медиуми со фронт. Фиока за Casegood : Glide Center Wooden, Dovetail English. Хардвер : Копче за четкано никел. Колекција Лејси : цреша 30550t, бела 30590 T. Димензии : 50,00 "L x 18.00" W x 41.00 "H. 60-дневна гаранција. Модел# 30581. Телевизорите се продаваат одделно. Погледнете ги сите телевизори.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас