• Обновено
Остана градинарска оган црево, прилагодлив стил на распрскувач со висок притисок, стил на оган, црно

Остана градинарска оган црево, прилагодлив стил на распрскувач со висок притисок, стил на оган, црно

DEN 239.84

Залиха
Во продавницата

Обезбедете ги конзистентните и оптимални перформанси на вашите додатоци за градина со замена на главата на цревото со оваа млазница за црево со висок притисок на stkusa. Овој модел има мека гумена обвивка и алуминиумско јадро. Млазницата за спреј за црево е дизајнирана да снима низа притисоци, од фино магла до моќен авион со над 40 'поток. Тоа е корисна алатка за наводнување на различни видови зеленило, затоа што може да се прилагоди според чувствителност и растојание. Оваа млазница за црево со вода под висок притисок е долга 3-3/4 "и има влез во вода 3/4". Sprayer на млазницата за црево со висок притисок STKUSA : Алуминиумска јадро црева млазница за спреј со мек капак. Влез на вода : 3/4 "-11.5nh. Должина : 3-3/4". Количина : 1 млазница за црево за вода. Забележете : Нашите дигитални слики се што е можно попрецизни. Сепак, различни монитори може да предизвикаат боите да се разликуваат малку. Некои од нашите предмети се рачно изработени и/или завршени со рака. Бојата може да варира и да биде малку несовршена во металните делови. Нормално е и се смета за доказ за процесот на рачно завршување, што додава карактер и автентичност на тие предмети.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас