• Обновено
Ekena Millwork 8 W 10 H 22'l 3-страничен Riverwood Endurathane Fau Wood Bood Beailing Beam, природен бор, природен бор

Ekena Millwork 8 W 10 H 22'l 3-страничен Riverwood Endurathane Fau Wood Bood Beailing Beam, природен бор, природен бор

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Плус, тие се практично бесплатно за одржување. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци. Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање. Автентични и точни реални текстури на дрво. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го реплицира изгледот на тешкиот, фалсификуван хардвер за прицврстување на ковано железо. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас