• Обновено
ТЕРМАЛНИ ТЕРМАЛНИ ТЕРМАЛНИ ТЕРМАЛНИ ТЕРМАЛНИ ДИЕ НА БЕСПЛАТНИОТ СВЕТ

ТЕРМАЛНИ ТЕРМАЛНИ ТЕРМАЛНИ ТЕРМАЛНИ ТЕРМАЛНИ ДИЕ НА БЕСПЛАТНИОТ СВЕТ

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Пеперутките каскада по ракавите на овој термички врв од Rebel Sky за сладок начин да се земат за време на стилот на викенд. Натопено во без напор кул печати за вратоврска, овој врв е природен пар на вашите омилени фармерки. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Печатење на пеперутка на ракави; опсежни манжетни; Препечатено печатење на вратоврска. Графички термички топ -боја за јуниори од Rebel Sky.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас