• Обновено
Коверти со валута на луксуз, 70lb, бело со сини снегулки, 1 2, пакет

Коверти со валута на луксуз, 70lb, бело со сини снегулки, 1 2, пакет

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Премиум валута коверти за давање подарок за готовина во текот на целата година! Со димензии од 2 7/8 во x 6 1/2 во (73мм х 165мм), овие класични коверти ќе го држат вашиот паричен подарок или донација и ќе ви овозможат да дадете со стил и дискреционо право. Нашите коверти се направени со висококвалитетна хартија од 70lb (104 GSM/0,147мм) и се класични бели со сини акценти на снегулка. Купете 1000 пакет денес и секогаш имате плик на рака за секоја пригода за надавање - празници, родендени, дипломирања, свадби, бонуси на компанијата и многу повеќе. Флепите на пликот немаат метод за запечатување и не се наменети за испраќање преку USPS. Коверти со валута на луксуз. Големина : 2 7/8 x 6 1/2 инчи. Боја : Бела. Количина : 1000 пакет. Користете ги овие коверти за да испратите пари за празници, родендени на бонуси, донации и многу повеќе.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас