• Обновено
USTK343SB Комплет за ремен за време

USTK343SB Комплет за ремен за време

DEN 2560.80

Залиха
Во продавницата

Комплет за време на моторниот мотор за моторни работи со изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме комплет за ремен за тајминг на моторот со пумпа за вода за буквално секој автомобил на патот денес. Комплет за време на моторниот мотор за моторни работи со пумпа за вода е достапен за употреба на патишта и надвор од употреба и се дизајнирани за сите временски услови. Комплет за временски ремен на моторот USTK343 SB со пумпа за вода.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас