• Обновено
цувимк Машки Панталони Обични, Машки Секојдневни Ленени Панталони Еластична Врвка За Влечење Памучни Панталони Црна, XXL

цувимк Машки Панталони Обични, Машки Секојдневни Ленени Панталони Еластична Врвка За Влечење Памучни Панталони Црна, XXL

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Менс Мода Обична Еднобојна Чипка Пакет Нога Мулти Џеб Обични Панталони Комбинезони Џемпер Панталони Лизгање Сезона : Пролет И Aut. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно и спорт. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Полиестер. Стил : Мода. Она што го добивате : 1 КОМПЈУТЕР Панталони} Материјал}Изработен е од Висококвалитетни Материјали и Е Доволно Издржлив за Да Го Задоволи Вашето Секојдневно Носење. Questrates Q Со Качулка Ве Прават Попривлечни. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Нарачка. ●Носете ја совршената Облека Со Вашата Омилена Маица и Кошула.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас