• Обновено
Без граници со високи корсет шорцеви на јуниори

Без граници со високи корсет шорцеви на јуниори

DEN 224.32

Залиха
Во продавницата

Супер мек тексас со ласкава половината со високи резови-што не сака да сака за никакви граници на тексас корсет шорцеви? Мора да има топло време. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина 3. Висок пораст; приближно. ИНСЕАМ : 3 ". Затворање на три копчиња со поштенски мува. Стајлинг со пет џеб. 75% памук/24% полиестер/1% спандекс. Машината што се мие. Увезено. Денимски шорцеви со висок пораст за јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас