• Обновено
Патници Клуб Чикаго 20 Хардсајд тркалање на багаж - розова

Патници Клуб Чикаго 20 Хардсајд тркалање на багаж - розова

DEN 1248.00

Залиха
Во продавницата

Оваа 20-инчна проширување на вртење на вртење на вртење е изработено од ABS и има 4 тркала за вртење и телескопска рачка. Има врвна и странична рачка за носење за лесна погодност на аеродромот. Внатрешноста е целосно наредена и има џебови. Мерките за големина од 20 "вкупно со тркалата, 21,5 " и ги исполнува повеќето ограничувања за пренесување на авиокомпанијата. 20 "Карактеристики на тврда страна : проширува дополнителни 2". Карактеристики 4 тркала за вртење со лесен леб, телескопска рачка, рачка за носење на горната и странична и странична внатрешност. Направено од солиден тврд материјал ABS. Ги исполнува повеќето регулативи за пренесување на авиокомпанијата. Димензии на производот : 20 "H x 13" W x 8 "D W 5.6 lbs.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас