• Обновено
Студио Винвуд Студио Типографија и Цитати Wallидни уметности платно печати „Сонот типографија Сребрена“ мотивациони цитати и изреки - сива, црна боја

Студио Винвуд Студио Типографија и Цитати Wallидни уметности платно печати „Сонот типографија Сребрена“ мотивациони цитати и

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Сребрена типографија од соништата, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сребрена боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на типографија со мотивациска цитати и изреки тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас