• Обновено
Кафеав појас со зашивање на контраст и тока од централна лента

Кафеав појас со зашивање на контраст и тока од централна лента

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Монтаук Кожен клуб Клуб Машки обичен 1,5 инчен кафеав сингл, зашиен појас е собрани на Лонг Ајленд, САД од Вег Танн Стир Стеј се крие. Штидот на контрастот му дава сопствен изглед. Античкиот месинг центар за финиш Центар Бар ја комплетира модерниот изглед. Затемнетата кожа од зеленчук е потрајна и повеќе еколошка. Ременот има богата кафеава боја на костен. Единствената лента за плочки не содржи полнила, помагајќи му да избегне пукање и пилинг. Кожа од мрсна влечење брзо ќе се здобијат со гроздобер изглед со абење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас