• Обновено
Малата сирена Ками на мама за девојчиња Гаранималс

Малата сирена Ками на мама за девојчиња Гаранималс

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Дозволете им на сите да знаат која е малата сирена на мама со оваа ками-стилска каросерија од Гаранималс. Со забавни, симпатични отпечатоци, телото на ова бебе девојчиња има копчиња за предвремени промени за лесни промени - совршени за родители и бебе! Квадратно деколте. Без ракави. Копче за прицврстување на дното за лесно менување. Контраст за печатење. Машина за перење. Увезени. Боди -куќиште на девојчињата од Гаранималс.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас