• Обновено
Вера Бредли виси торба за патувања, апстрактна маргаритка

Вера Бредли виси торба за патувања, апстрактна маргаритка

DEN 431.20

Залиха
Во продавницата

Носете ги вашите работи со вас во оваа забавна вера Бредли што виси торба за патувања. Инспирација од неколку иконични дизајни, има смел и зачудувачки дизајн. Оваа торба со маргаритки доаѓа со повеќе џебови за чување на вашиот паричник, картички, клучеви и шминка. Доаѓа со удобна кука што го олеснува чувањето додека не ја користите. Целосниот патент на оваа торба за патувања во домот гарантира дека ништо не испаѓа. Вера Бредли виси торба за патувања, Апстракт Дејзи : Има уникатен и стилски дизајн. Tags Daisy има кука што го олеснува виси за складирање. Има неколку џебови. Содржи неколку џебови за да ги држите вашите важни артикли. Доволно простор за вашите пари, картички, клучеви и многу повеќе. Целосен патент за да се осигура дека ништо не испаѓа. Забавно е да се земе со вас на одмор.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас