• Обновено
Римски нијанси за прозорци за прозорци за прозорци, прилагодени римски прозорци нијанси Соба за затемнување на нијансите дневно Кашмир

Римски нијанси за прозорци за прозорци за прозорци, прилагодени римски прозорци нијанси Соба за затемнување на нијансите дневно

DEN 768.00

Залиха
Во продавницата

Одлично додадете на ролетни за вратите завеса за прозорецот на вратата и сенката за француската врата. Нијанси на прозорецот - комбинирање на алатка, стил и квалитет во еден комплетен третман на прозорецот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас