• Обновено
Chaps Flat Front Front Solid Classic Classic Fit Capered Suctive Pant

Chaps Flat Front Front Solid Classic Classic Fit Capered Suctive Pant

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Chaps Classic Fit Men's Tailored Sup Sep Pant доаѓа со вистинска количина на истегнување за вашата удобност. Класични панталони за вклопување седат на половината; Опуштено се вклопува низ колковите и бутовите со директно отворање на ногата. Класична перформанси измешана ткаенина со рафинираната естетика е лесна за носење во секоја клима во текот на целата година. Костуирање на сеп Панс вклучува : Неисполнети панталони со готов полите. Материјали и нега Свилен чист полиестер/Рејон/Спандкс јамки за појас. Рамен фронт. Истегнување ткаенина. Отпорен на брчки.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас