• Обновено
Дозвола Мода Печатени Плажа Пешкир Небото Цвет Печатени Микрофибер Бања Пешкир Плажа Перница Шал Избришете Пот Пешкир

Дозвола Мода Печатени Плажа Пешкир Небото Цвет Печатени Микрофибер Бања Пешкир Плажа Перница Шал Избришете Пот Пешкир

DEN 267.36

Залиха
Во продавницата

Содржина на пакетот1 x Пешкир за Плажа ® на КЛИРЕНС - предмети за Царинење-прв дојден, прв услужен!.потоа примајќи ја крпата за плажа, се препорачува да ја измиете пред да ја користите. Quality пред-продажба и пост-продажба сервис ● Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување, добредојдовте да не контактирате преку е-пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 48 часа. Лесен И привлечен Дизајн : тој е со мала тежина за носење и лесен за пакување. Одлично за возрасни, деца и тинејџери.Мода Печатени Плажа Пешкир Небото Цвет Печатени Микрофибер Бања Пешкир Плажа Перница Шал Избришете Пот Пешкир Карактеристика : Количина : 1pc Material : полиестеркол : Повеќебојна применлива сцена : Плажа, надворешна Големина На Производот : 75x150cm /29, 53x59, 05in Packing големина : 23x20x3cm /9, 06x7, 87x1. Користете го овој абсорбента крпа потоа туш пливање и сурфање,силната абсорбента крпа за капење веднаш ќе ја апсорбира водата на вашето тело. Се препорачува миење во блага ладна вода и закачување за природно сушење. Што и да го користите овој пешкир за плажа како фрлање патување, ќебе за пикник, пешкир за пливање или крпа за капење, ова ќебе за крпи за плажа од микрофибер ќе биде најдоброто мултифункционално крпи.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас