• Обновено
Производи со месо од Полк, оригинална пушена колбас од говедско месо, пакет Оз

Производи со месо од Полк, оригинална пушена колбас од говедско месо, пакет Оз

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Оригиналниот говедско месо од месо од месо од Полк е совршена за дури и најистакнатите луѓе! Без разлика дали го претпочитате тоа на скара само по себе или во вашиот омилен рецепт, сигурно е да бидете омилени. Оригиналната пушена колбас на Полк. Направено со говедско месо. Хикори пушеше. 2 фунти. Целосно варено. Мисисипи направи. Womenените во сопственост.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас