• Обновено
Марки за прицврстување на вратата во темната соба 7.3 x5.1 -топли желби

Марки за прицврстување на вратата во темната соба 7.3 x5.1 -топли желби

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

Овие детални марки се совршен начин да додадете забавни слики на вашите картички, страниците за белешки и многу повеќе! Користете со кој било јасен акрилен блок (продаден одделно). Овој пакет содржи еден лист со печат на прицврстување од 4,75х7 инчи во рамките на една кутија за складирање на 5,25х7х.5 инчи. Дизајн : топли желби. Увезени. Марки за прицврстување на вратата од темни простории 7.3 "x5.1"-желби.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас