• Обновено
Колекција за прилагодени хоризонти, безжична соларна сенка, сива, должина од 5 8 ширина 48

Колекција за прилагодени хоризонти, безжична соларна сенка, сива, должина од 5 8 ширина 48

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Лесно за чистење. Сончевите нијанси ја блокираат топлината и сјајот од сонцето без да го жртвуваат погледот. Внатре во монтирање. Вклучен хардвер. Безжичен дизајн обезбедува чист изглед со јасна рачка што се меша со ткаенината, овозможувајќи ви лесно да ја подигнете и спуштате сенката без да ја допирате ткаенината за да ја одржувате чиста и уредна.Сончевата сенка на безжична безжична сенка на Леволор е направено за совршено да го вклопи вашиот прозорец. Безжичен дизајн, исто така, обезбедува подобрена безбедност за домовите со мали деца или миленичиња, со што Леволор безжични соларни нијанси е овластен најдобар за детски производ. Елегантен и едноставен дизајн им дава на вашите прозорци чист изглед, додека обезбедува до 90% УВ заштита за да помогне да го задржите вашиот мебел и тротоарите од исчезнување. Инструкции за лесни за инсталирање. Вклучува стандардна валенција со вметнување на ткаенина што одговара.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас