• Обновено
Подобри домови и градини керамички сини омбре countertop суета организатор

Подобри домови и градини керамички сини омбре countertop суета организатор

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Подобрите домови и градини со мат сина омбре -суета организатор ќе додадат рустикална естетска и разноврсна функционалност во вашата бања. Ова паметно дизајнирано парче е покриено со прекрасна сина и бела глазура што се пренесува во база на теракота. Организаторот на 3 оддели е прикачен на фиоката за добро големина и е изработен од 100% керамика. Користете го во бањата за да чувате и држите производи за лична хигиена, четки за заби, тоалети или производи за коса. Користете го во канцеларијата за да одржите канцелариски производи или во која било просторија каде што сакате да ги одржувате работите организирани. Основната лента е одлична да се одржи мобилен телефон или други мали предмети. Спарете го со совпаѓање на подобри домови и градини сина пумпа за сапун. Направено од 100% керамика со база на поглед на теракота. Димензии : W 7.8 "X D 5.2" X H 4.13 ". Разновидна функционалност со 3 оддели и приложена лента што може да има мали мобилни уреди и други предмети. Користете за тоалети, производи за коса, канцелариски материјали или какви било организациски потреби. Со подобри домови и градинарски сини омбре -диспензери за сапун.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас