• Обновено
Овошје на разбојниот двоен плетен патнички џогер, џогир, големини S-2XL

Овошје на разбојниот двоен плетен патнички џогер, џогир, големини S-2XL

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Овошје на патничкиот џогер на разбојот- каде удобноста на следното ниво ја исполнува разноврсноста. Од канцеларијата до аеродромот, нашиот џогер е дизајниран да ве однесе каде и да е. Двојната плетена ткаенина е супер мека, а хедер-текстурата му дава современ изглед. Плус, еластичната половината има реми за совршено вклопување. Спарете ги овие џогери со нашиот џемпер од руно четвртина палтовер за обичен изглед. Еластична половината со влечење за совршено вклопување. Супер мека двојна плетена ткаенина. Странични џебови и додаден задниот џеб за подобрена функционалност. Нефункционална мува. Разновидност на достапни бои. Сега користиме 100% рециклирана пластика на нашата амбалажа како дел од нашата заложба да го намалиме влијанието врз животната средина. Големини S-2 XL. 66% полиестер, 28% памук и 6% спандекс. Машина за перење. Увезени. Овошје на разбојната ставка бр. CWDP00 X. Овошје на разбојниот дво-плетен патнички џогер џогир.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас