• Обновено
Саудер Оптимална 45 полица за полица, зачинета махагони

Саудер Оптимална 45 полица за полица, зачинета махагони

DEN 3494.24

Залиха
Во продавницата

Создадете современ простор со помош на оваа оптимална книжарница Саудер, во која има широка конструкција на панели. Совршено е за прикажување книги, врамени фотографии и други украсни предмети. Конфигурирајте го вашиот простор користејќи прилагодливи парчиња за да ви помогне да се организирате. Инженерната конструкција на дрво со ламинат финиш има широк дизајн на обвивка за панели за помалку девијација во полиците. Нежните рабови и линии даваат современ изглед. Создадете современ простор со помош на оваа оптимална книжарница Саудер, во која има широка конструкција на панели. Совршено е за прикажување книги, врамени фотографии и други украсни предмети. Конфигурирајте го вашиот простор користејќи прилагодливи парчиња за да ви помогне да се организирате. Инженерната конструкција на дрво со ламинат финиш има широк дизајн на обвивка за панели за помалку девијација во полиците. Нежните рабови и линии даваат современ изглед.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас