• Обновено
Инктастичен Син Слон, Слон Во Љубов, Срца Маица

Инктастичен Син Слон, Слон Во Љубов, Срца Маица

DEN 351.84

Залиха
Во продавницата

Оваа слика содржи симпатичен мал слон (слон за бебиња, цртан слон) во сина боја. Слонот има црвени и розови срца околу себе. Слонот е заљубен. Одличен подарок за денот на Вљубените, љубителите на животни и слонови и многу повеќе! Инктастичен Син Слон, Слон Во Љубов, Срца Возрасни Маица Машки Бура Камо С. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. Бродови од Сад. мали бебешки животни каваи сина розова црвена менс облека за возрасни маици маици.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас