• Обновено
Смихоно Намалени Туника Маици За Жени Лабава Фит Обични Кратки Ракави Модни Дами Блуза Блузи Вратоврска Боја Сад Знамиња Печатење Денот На Независноста Фрафичен Љ

Смихоно Намалени Туника Маици За Жени Лабава Фит Обични Кратки Ракави Модни Дами Блуза Блузи Вратоврска Боја Сад Знамиња Печатење

DEN 316.64

Залиха
Во продавницата

Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58 "Ракав : 20см/7.87" Должина : 64см/25.20" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94" Ракав : 21.5 см/8.46 "Должина : 66см/25.98" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 22см/8.66" Должина : 69см/27.17 " Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 22.5 cm/8.86" Должина : 71cm/27.95 " Големина : XXL Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 122cm/48.03 "Ракав : 23cm/9.06" Должина : 73cm/28.74 " evewelcome во Store Smihono☚ Продавница !-прекрасно место како рај за облека на купувачот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас