• Обновено
Инктастична 7-ми Роденден Симпатична Желка Во Партиска Шапка Со Конфети Младинска Маица

Инктастична 7-ми Роденден Симпатична Желка Во Партиска Шапка Со Конфети Младинска Маица

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

7-ми Роденден Симпатична Желка Во Партиска Шапка Со Конфети Младинска Маица направете забавен подарок за седмиот роденден за вашиот син или ќерка со страст за желки! Нека добрите времиња се тркалаат во издржлива Маица која ги носи децата од училиште да играат во неверојатна низа бои. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Младинска Маица. Inktastic 7-ми Роденден Симпатична Желка Во Партија Шапка Со Конфети Дете Краток Ракав Маица Унисекс Виолетова XS. Совршен подарок за 7-ми роденден на тема океан за вашиот иден Морски Биолог. 7-ми Роденден Симпатична Желка Во Партиска Шапка Со Конфети Младинска Маица направете забавен подарок за седмиот роденден за вашиот син или ќерка со страст за желки!. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. родендени седум 7 дете рептил прослават маици деца деца твин облека облека тинејџерски.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас